Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piła

Dożynki powiatowe w Pile

W dniu 11.09.2022 r. Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Pile wziął udział w dożynkach powiatowych. W czasie całodniowej imprezie dożynkowej na wystawie można było usłyszeć o biologi zwierząt, ale także fizycznie dotknąć ich skór czy trofeów. Ten dzień idealnie pokazał jak młodzież jest głodna wiedzy i chętnie poznaje ciekawostki ze świata tradycji łowieckich. Każdy młody gość stoiska uzyskał nagrodę z motywem łowieckim (do wyboru był plan lekcji, linijka, kolorowanka, kredki czy inne przydatne przedmioty do edukacji). Dla odwiedzających była również słodka przekąska.

Warto nadmienić, że w czasie wprowadzania korowodu z delegacjami oraz wieńcami dożynkowymi przewodził zespół sygnalistów z Goraja, który rewelacyjnie spełnił swoją rolę.

Cały dzień przebiegał w miłej atmosferze. W czasie dożynek powiatowych stanowisko PZŁ ZO Piła cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, osoby podchodziły chętnie nie tylko oglądać eksponaty, ale również aby usłyszeć więcej o poszczególnych gatunkach zwierząt leśnych.

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱