Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Komisje problemowe

Komisja Uchwał i Wniosków

LPNazwisko i Imię
1Bogdan TOMASZEWSKI
2Łukasz SOT
3Andrzej BYDŁOWSKI
4Tomasz MAZIARZ
5Jacek ZYCH

 

Komisja ds. opiniowania wniosków kół łowieckich o dzierżawę obwodów

LPNazwisko i Imię
1Antoni PRZYBYLSKI
2Jacek TROJNARSKI
3Jacek PSZCZÓŁKA

 

Komisja Hodowlana

LPNazwisko i Imię, Funkcja, Koło Łowieckie
1Przewodniczący – Kol. Antoni PRZYBYLSKI – „Wieniec” Mirosławiec
2Hubert Banaś – „Bory Kujańskie” Złotów
3Andrzej Bochyński – „Borsuk” Skoki
4Jerzy Górecki – „Kuropatwa” Złotów
5Janusz Grabowski – -„-
6Wiesław Łoś – „Jeleń” Wałcz
7Sławomir Jaroszewicz – „Knieja” Trzcianka
8Bronisław Niemiec – „Brać Leśna” Jastrowie
9Roman Rożek – „Ostoja” Chodzież
10Ryszard Standio – „Bory Kujańskie” Złotów
11Maciej Strawa – „Słonka” Poznań
12Jarosław Strzelecki – „Trop” Piła
13Janusz Suberlak – „Brzozówka” Warszawa
14Marek Świerczek – „Diana” Szwecja
15Stanisław Zalewski – „Słonka” Goraj

 

Komisja Kultury i Edukacji Przyrodniczo-Łowieckiej

LPNazwisko i Imię, Funkcja, Koło Łowieckie
1Przewodniczący – Maciej STRAWA – „Słonka” Poznań
2Zastępca Przewodniczącego : Justyna Nowicka – „Bażant” Białośliwie
3Alicja Fruzińska – „Bory Kujańskie” Złotów
4Sławomir Jaroszewicz – „Knieja” Trzcianka
5Katarzyna Kaczmarek – „Jeleń” Ujście
6Krzysztof Kasperek –
7Jacek Kulpiński –„Odyniec” Darłowo
8Franciszka Kuna – „Brać Leśna” Jastrowie
9Paweł Marciniak – „Brać Leśna” Jastrowie
10Andrzej Misiak – „Żuraw” Człopa
11Radosław Napierała – niestowarzyszony w kole
12Jacek Pszczółka – „Jeleń” Ujście
13Krzysztof Rębarz – „Daniel” Podanin
14Ks. Kazimierz Serafin – „Wieniec” Mirosławiec
15Agnieszka Steputa – „Dzik” Trzcianka
16Paweł Strawa – „Słonka” Poznań
17Tadeusz Szrama – „Leśnik” Poznań
18Tomasz Szrama- -„-
19Albert Tabaka – „Słonka” Goraj
20Bogdan Tomaszewski – „Kruk” Czarnków
21Zygmunt Troczyński – „Grandel” Piła
22Krzysztof Turowski – „Żuraw” Człopa
23Marek Witczak – „Żuraw” Człopa

 

Komisja Kynologiczna

LPNazwisko i Imię, Funkcja, Koło Łowieckie
1Przewodniczący – Rafał PLUTO-PRONDZIŃSKI –„Daniel” Lipka
2Daria Kokot -Białek – niestowarzyszona
3Marcin Adamski – „Wieniec” Mirosławiec
4Cezary Duńka –„Bory Kujańskie” Złotów
5Krzysztof Janiak – niestowarzyszony
6Paweł Kochany –„Noteć” Chodzież
7Witold Kramer – niestowarzyszony
8Jacek Kulpiński – „Odyniec” Darłowo
9Tomasz Mikołajczak – „Grandel” Piła
10Michał Skotarczak – „Dzik” Czarnków
11Jakub Stoltman – niestowarzyszony
12Andrzej Szczotka – „Bory Kujańskie” Złotów
13Piotr Tryba – „Bażant” Wyrzysk
14Hieronim Wardęga – „Słonka” Goraj
15Wojciech Wardęga – -„-

 

Komisja Oceny Trofeów

LPNazwisko i Imię, Funkcja, Koło Łowieckie
1Przewodniczący Jerzy GÓRECKI – „Kuropatwa” Złotów
2Hubert Banaś – „Bory Kujańskie” Złotów
3Romuald Bocheński – niestowarzyszony
4Andrzej Bochyński– „Borsuk” Skoki
5Andrzej Bydłowski – „Jeleń” Wągrowiec
6Szymon Czajka – „Wieniec” Mirosławiec
7Krzysztof Dietrich – „Jeleń” Wałcz
8Romuald Dreger – „Kruk” Czarnków
9Janusz Dudek – „Brać Leśna” Jastrowie
10Kazimierz Dziuba –„Odyniec” Brzostowo
11Waldemar Farbotko – „Bóbr” Piła
12Jarosław Fruziński – „Bory Kujańskie” Złotów
13Janusz Gębala – „Słonka” Goraj
14Bogdan Ginter – „Żuraw” Człopa
15Stefan Ginter – „Knieja” Poznań
16Sylwester Górzyński – „Knieja” Poznań
17Janusz Grabowski – „Kuropatwa” Złotów
18Mieczysław Gronowski „Knieja” Poznań
19Tadeusz Grupiński – „Słonka” Goraj
20Tadeusz Grzech – „Darz Bór” Mielęcin
21Jerzy Halicki – „Noteć” Chodzież
22Sławomir Jaroszewicz – „Knieja” Trzcianka
23Zenon Jasiński – „Daniel” Podanin
24Leszek Kamiński – „Wieniec” Mirosławiec
25Krzysztof Kanecki – „Wadera” Okonek
26Krzysztof Kasperek – „Żuraw” Człopa
27Piotr Kępa „Puszcza” Potrzebowice
28Radosław Klimczak – „Knieja” Trzcianka
29Hubert Kozak – „Daniel” Lipka
30Leszek Książkiewicz – „Jeleń” Wągrowiec
31Bartłomiej Kuczma – „Bory Kujańskie” Złotów
32Zbigniew Kujawa – „Darz Bór” Mielęcin
33Marian Kuś- „Jeleń” Wałcz
34Jacek Kulpiński –„Odyniec” Darłowo
35Bogdan Lach – „Hubert” Poznań
36Edward Malicki – „Bóbr” Piła
37Marcin Majchrzak – „Rogacz” Rzeczyca
38Jerzy Malita – „Kaczor” Śmiłowo
39Dariusz Marchwiak – niestowarzyszony
40Tomasz Michnowicz – „Pióro” Warszawa
41Tomasz Mikołajczak – „Grandel” Piła
42Kazimierz Misiak – „Łoś” Okonek
43Zbigniew Mroczkowski – niestowarzyszony
44Szymon Nadolny – ALP
45Michał Nawrot – ALP
46Bronisław Niemiec – „Brać Leśna” Jastrowie
47Jakub Nowak- niestowarzyszony
48Tomasz Partyka – „Jeleń” Wałcz
49Roman Perkowski – „Diana” Szwecja
50Bolesław Pluchrat – „Wadera” Okonek
51Antoni Przybylski – „Wieniec” Mirosławiec
52Paweł Przychodniak – „Trop” Piła
53Julian Raczkowski – „Sokół” Warszawa
54Władysław Ratajczak – „Bielik” Kruteczek
55Eugeniusz Rolczak – „Bażant” Białośliwie
56Roman Rożek – „Ostoja” Chodzież
57Józef Ryźlak – „Wieniec” Mirosławiec
58Roman Sałachub – „Darz Bór” Mielęcin
59Marcin Senger – „Kaczor” Śmiłowo
60Mieczysław Sikora – „Wadera” Okonek
61Zbigniew Smykowski – „Jeleń” Wągrowiec
62Marek Sobotta – KŁ 18 „Drop” Poznań
63Adam Standio – niestowarzyszony
64Bartosz Standio – „Bory Kujańskie” Złotów
65Ryszard Standio – -„-
66Mariusz Stanisławski – „Brać Leśna” Jastrowie
67Leszek Stankiewicz – „Ponowa” Piła-Kalina
68Maciej Strawa – „Słonka” Poznań
69Jakub Stoltman –niestowarzyszony
70Kazimierz Suchowera – „Żubr” Piła
71Tadeusz Szrama – „Leśnik” Poznań
72Marek Świerczek –„Diana” Szwecja
73Jerzy Tarkowski –„Daniel” Podanin
74Przemysław Tarkowski – -„-
75Barbara Trybus-Thomas – „Jeleń” Wągrowiec
76Sławomir Tyczyński – „Daniel” Lipka
77Paweł Urbański – „Bory Kujańskie” Złotów
78Dariusz Wiatrowski – „Puszcza” Potrzebowice
79Marek Witczak – „Żuraw” Człopa
80Błażej Wolicki – „Odyniec” Mieścisko
81Bogdan Woźniak – „Trop” Piła
82Stanisław Zalewski – „Słonka” Goraj

 

Komisja Szkoleniowo — Egzaminacyjna

LPNazwisko i Imię, Funkcja, Koło Łowieckie
1Przewodniczący Sławomir JAROSZEWICZ –„Knieja” Trzcianka
2Hubert Banaś –„Bory Kujańskie” Złotów
3Jerzy Baszak – „Bóbr” Piła
4Bogdan Dreger – „Ostoja” Chodzież
5Jerzy Gałecki – „Knieja” Trzcianka
6Stefan Ginter – „Knieja” Poznań
7Jerzy Górecki – „Kuropatwa” Złotów
8Krzysztof Janiak – niestowarzyszony
9Zenon Jasiński – „Daniel” Podanin
10Edward Kryka – „Grandel” Piła
11Jacek Kulpiński – „Odyniec” Darłowo
12Waldemar Możdżeń – „Hubert” Skórka
13Leszek Pawlewicz – „Sokół” Wałcz
14Antoni Przybylski – „Wieniec” Mirosławiec
15Marian Runge –„Knieja” Trzcianka
16Krzysztof Rębarz – „Daniel” Podanin
17Leszek Sikora – „Słonka” Goraj
18Krzysztof Senger – „Kaczor” Śmiłowo
19Michał Skotarczak – „Dzik” Czarnków
20Maciej Strawa – „Słonka” Poznań
21Małgorzata Strzelecka – „Trop” Piła
22Marek Świerczek – „Diana” Szwecja
23Bogdan Walkowiak – „Bóbr” Piła
24Edward Żyliński – „Knieja” Trzcianka

 

Komisja Strzelecka

LPNazwisko i Imię, Funkcja, Koło Łowieckie
1Przewodniczący – Krzysztof RĘBARZ – „Daniel” Podanin
2Gedymin Braun – „Darz Bor” Połajewo
3Szymon Czajka – „Wieniec” Mirosławiec
4Bogdan Dreger – „Ostoja” Chodzież
5Roman Furmann – „Żuraw” Człopa
6Waldemar Gredczyszyn – „Słonka” Goraj
7Zenon Jasiński – „Daniel” Podanin
8Marek Komarnicki – „Dzik” Trzcianka
9Tadeusz Kopeć – „Knieja” Krajenka
10Edward Kryka – „Grandel” Piła
11Grzegorz Krzysztofik –„Kruk” Czarnków
12Grzegorz Maksymowicz – „Ponowa” Piła-Kalina
13Konrad Margowski – „Knieja” Trzcianka
14Ryszard Michalik – „Darz Bór” Mielęcin
15Michał Mikołajczak – „Knieja” Trzcianka
16Waldemar Możdżeń – „Hubert” Skórka
17Wiesław Purgiel – „Sęp” Piła
18Eugeniusz Rolczak – „Bażant” Białośliwie
19Marian Runge –„Knieja” Trzcianka
20Krzysztof Senger – „Kaczor” Śmiłowo
21Marcin Senger – -„-
22Dariusz Stefaniak – „Dzik” Trzcianka
23Krzysztof Turowski – „Żuraw” Człopa
24Bogdan Walkowiak – „Bóbr” Piła
25Jacek Wiśniewski – „Knieja” Trzcianka
26Edward Żyliński – „Knieja” Trzcianka