Okręgowy Zjazd Delegatów

Prezydium

LPNazwisko i Imię, funkcja
1Przewodniczący – Mariusz MAŁACHOWSKI
2Z-ca Przewodniczącego – Hieronim KRÓLCZYK
3Z-ca Przewodniczącego – Arkadiusz GRONOWSKI
4Z-ca Przewodniczącego – Alicja FRUZIŃSKA
5Sekretarz – Przemysław TARKOWSKI

 

Delegaci

Koło ŁowieckieImię i nazwisko
Delegata
Nr mandatu
1 „Daniel” Lipka
Zbigniew DOLLA1
Hubert KOZAK2
Szymon NADOLNY3
2 „Łoś” OkonekZygmunt RZECZYCKI4
3 „Wadera” OkonekFilip ROŚ5
4 „Kuropatwa” Złotów
Tomasz BARANOWSKI6
Tomasz FIDLER7
Mariusz ŁOBODA8
Romuald ZDRENKA9
5 „Odyniec” JastrowiePiotr WOJTIUK10
6 „Jeleń” Złotów
Piotr GNIOT11
Rafał WALCZYŃSKI12
7 „Jeleń” Wałcz
Wiesław ŁOŚ13
Tomasz PARTYKA14
8 „Wieniec” Mirosławiec
Marcin ADAMSKI15
Jan GRUDZIŃSKI16
Antoni PRZYBYLSKI17
9 „Knieja” Krajenka
Dariusz STAWISZYŃSKI18
Zbigniew SZTYNYK19
10 „Hubert” SkórkaPaweł OWSIANNY20
11 „Sokół” Wałcz
Edyta OLSZEWSKA21
Agnieszka SASIŃSKA22
12 „Darz Bór” Mielęcin
Marcin CZERNIAK23
Ryszard KACZMAREK24
Łukasz SOT25
13 „Żuraw” Człopa
Krzysztof TUROWSKI26
Marek WITCZAK27
14 „Dzik” Łobżenica
Roman SOBIESZCZYK28
Marek ŚLIWIŃSKI29
15 „Bażant” Wyrzysk
Tomasz BOGDAŃSKI30
Piotr TRYBA31
16 „Bażant” BiałośliwieEugeniusz ROLCZAK32
17 „Kaczor” Śmiłowo
Piotr BACAŃSKI33
Krzysztof SENGER34
Jacek TROJNARSKI35
18 „Bory Kujańskie”
Złotów
Alicja FRUZIŃSKA36
Jarosław FRUZIŃSKI37
19 „Ponowa” Margonin
Dariusz BOROWIAK38
Jakub JANISZEWSKI39
20 „Noteć” Chodzież
Paweł KOSCHANY40
Wojciech WIĘCŁAWEK41
21 „Dzik” Trzcianka
Jarosław CZEMKO42
Andrzej PIWOŃSKI43
Ireneusz STEPURA44
22 „Knieja” Trzcianka
Sławomir JAROSZEWICZ45
Dariusz JAROSZEWICZ46
Radosław KLIMCZAK47
Karol SANOCKI48
23 „Ostoja” Chodzież
Marek CZERWIEŃ49
Wiesław PEKSA50
24 „Jeleń” UjścieJacek PSZCZÓŁKA51
25 „Leśnik” DzierżążnoJacek ZAWÓŁ52
26 „Zając” WapnoMaciej OLEJNICZAK53
27 „Darz Bór” GołańczKarol GRENDA54
28 „Szarak” Wągrowiec
Rafał MAJCHRZAK55
Jacek MAZUR56
29 „Daniel” Podanin
Ireneusz PYTEL57
Przemysław TARKOWSKI58
30 „Dzik” CzarnkówŁukasz BŁAŻEJEWSKI59
31 „Kruk” Czarnków
Radosław BUCHHOLZ60
Bartosz SKOWROŃSKI61
Bogdan TOMASZEWSKI62
32 „Jeleń” Wągrowiec
Andrzej BYDŁOWSKI63
Barbara TRYBUS THOMAS64
33 „Cyranka” WągrowiecZygmunt POŁATYŃSKI65
34 „Szarak” BudzyńWojciech WRÓBLEWSKI66
35 „Słonka” Goraj
Waldemar GREDCZYSZYN67
Hieronim WARDĘGA68
36„Puszcza” PotrzebowicePiotr KĘPA69
37„Puszcza Nadnotecka”
Drawsko
Łukasz NOWICKI70
38„Darz Bór” Połajewo
Mariusz CZEKAŁA71
Sławomir KRAFT72
39„Hubertus” DąbkiRoman BARLIK73
40 „Sęp” Piła
Tomasz MAZIARZ74
Paweł RUDNIK75
Marek SUCHORA76
41 „Bażant” WizanyBarbara OTWOROWSKA77
42 „Grandel” Piła
Edward KRYKA78
Piotr KRYKA79
Witold ZALEWSKI80
43„Jodełka” Mirosławiec
Szymon DORNA81
Paweł PRZYGODA82
44„Trop” Piła
Marek HILDEBRAND83
Paweł PRZYCHODNIAK84
Jarosław STRZELECKI85
Bogdan WOŹNIAK86
45„Myśliwiec” Biskupice
Roman DYWEL87
Andrzej SKRENTNY88
46„Ponowa” Piła-Kalina
Arkadiusz ROZPŁOCH89
Zbysław WOJEŃSKI90
47„Brać Leśna” JastrowieDariusz DUDKIEWICZ91
48 „Bielik” KruteczekWładysław RATAJCZAK92
49 „Diana” SzwecjaEugeniusz ZBYTNIK93
50 „Bóbr” Piła
Mariusz MAŁACHOWSKI94
Bogdan WALKOWIAK95
51 „Róża” PiłaAnna FIJAŁKOWSKA96
52 „Rogacz” PiłaCzesław ZIELENIEWSKI97
53„Żubr” PiłaMaciej KONDELKA98
54 „Knieja” PiłaHenryk STOKŁOSA99
55 „Odyniec” BrzostowoRoman GRYCZKA100
56 „Żubr Nakło” WyrzyskŁukasz WŁODAREK101
57 „Borsuk” Skoki
Andrzej BOCHYŃSKI102
Robert ZAGANIACZYK103
58„Odyniec” MieściskoHieronim KRÓLCZYK104
59 „Olszyna” RunowoKrzysztof GŁÓW105
niestowarzyszeniJacek ZYCH106
1 Hubert” PoznańStefan KOWAL107
3 „Złota Kielnia” PoznańPiotr PACHURA108
7 „Przylesie” PoznańPiotr MAJEWSKI109
10 „Knieja” PoznańArkadiusz GRONOWSKI110
11 „Darzbór” PoznańGrzegorz TRYTT111
18 „Drop” PoznańRoman WOŹNICZKA112
19 „Łoś” PoznańKazimierz KASPERKOWIAK113
26 „Leśnik” PoznańTadeusz SZRAMA114
29 „Jaźwiec” PoznańJacek MĘCZYŃSKI115
31 „Kaczka” PoznańArkadiusz SANIGÓRSKI116
34 „Jeleń” SwarzędzGrzegorz STASIAK117
82 „Jeleń” PoznańArtur HOFFMANN118
83 „Szarak” PoznańZbigniew WASYLEWICZ119
87 „Drop” PoznańMarek SZYMAŃSKI120
„Batalion” WarszawaZbigniew BASZCZUK121
„Pióro” WarszawaTomasz MICHNOWICZ122
„Nemrod” WarszawaWojciech REMISZEWSKI123
„Ostęp” WarszawaJerzy FIJAŁKOWSKI124
312 „Żubr” WarszawaWiesław Marek WILK125
339 „Sokół” WarszawaZbigniew NAPLOCHA126
22 „Łoś” PotuliceDariusz MANTAJ127
52 Kujawskie KŁHubert JAKUBOWSKI128
„Słonka” KoszalinGrzegorz SZAŁWIŃSKI129
„Oręż” JastrowieTomasz BOCIAN130

 

Zespół Nadzorczo-Kontrolny

LPNazwisko i Imię
1Iwona DOBOSZ
2Mirosław WÓJCIK
3Dariusz BOINSKI

 

Kapituła Odznaczeń

LPNazwisko i Imię
1Edward KRYKA
2Hieronim KRÓLCZYK
3Bogdan TOMASZEWSKI
4Mariusz MAŁACHOWSKI
5Eugeniusz ROLCZAK