Laureaci XVII Pilskiego konkursu plastycznego pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”

blank

Laureaci XVII Pilskiego konkursu plastycznego pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” organizowanego z okazji XXVIII Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej Goraj-Zamek 2022

 

NAGRODA GRAND PRIX ZA PRACE PRZESTRZENNĄ:

LENA KRZEMIŃSKA

Szkoła Podstawowa im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim

 

 

KATEGORIA PRZEDSZKOLA:

Nagrody:

  • I miejsce – LENA DYKS

Samorządowe Przedszkole Publiczne, 89-340 Białośliwie, Podgórna 45a

  • II miejsce – DAWID KORCZ

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Drawsku, 64-733 Drawsko, ul. Nadnotecka 22A

  • III miejsce – FILIP GRAJ

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Drawsku, 64-733 Drawsko, ul. Nadnotecka 22A

Wyróżnienia:

  • BARBARA TOMKOWIAK

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Drawsku, 64-733 Drawsko, ul. Nadnotecka 22A (Chełst) „Żabki”

  • MARTA SOŚNICA

Przedszkole im. Jana Brzechwy w Drawsku, 64-733 Drawsko, ul. Nadnotecka 22A (Chełst) „Żabki”

  • KASIA AUGUSTYNIAK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, 78-540 Kalisz Pomorski, ul. Dworcowa 6

  • IGOR SOKIBIŃSKI

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim, 78-540 Kalisz Pomorski, ul. Dworcowa 6

  • MIKOŁAJ SZYMAŃSKI

Przedszkole nr 1 im. Jana Brzechwy w Wągrowcu, 62-100 Wągrowiec, ul. Kcyńska 61

 

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY I-III

Nagrody:

  • I miejsce – MIŁOSZ GRZESIK

Publiczna Szkoła Podstawowa w Krajence, 77-430 Krajenka, ul. Polańskiego 3

  • II miejsce – BOGNA LUDWISIAK

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jastrowiu, 64-915 Jastrowie, ul. Kilińszczaków 18

  • III miejsce – MICHAŁ ROLCZAK

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku, 89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8

Wyróżnienia:

  • AMELIA GÓRSKA

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp., 64-761 Krzyż Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 1

  • LIWIA KUBCZAK

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego, 78-540 Kalisz Pom., ul. Błonie Kaszubskie 2

  • MARTYNA ŁUCJAN

Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Dąbrowskiej w Miłkowie, 64-720 Lubasz, Miłkowo 11

  • MIŁOSZ KRZEMIŃSKI

Szkoła Podstawowa im. K. Bolesława Romanowskiego w Miasteczku Krajeńskim, 89-350 Miasteczko Krajeńskie, ul. Szkolna 1

  • MILENA HAJDUK

Szkoła Podstawowa w Pomierzynie, 78-540 Pomierzyn 10

 

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY IV-VI

Nagrody:

  • I miejsce – HUGO HEMELOP

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym, 89-310 Łobżenica, Dźwierszno Małe 8

  • II miejsce – KAJA TABACZYŃSKA

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jastrowiu, 64-915 Jastrowie, ul. Kilińszczaków 18

  • III miejsce – JULIA WYPYSZYŃSKA

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Wyszynach, 64-834 Wyszyny, Wyszyny 21

Wyróżnienia:

  • MAJA PAJĄK

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy, 89-310 Łobżenica, ul. Mickiewicza 20a

  • HELENA ŁYKOWSKA

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku, 89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8

  • NADIA DOMAŃSKA

Szkoła Podstawowa w Pomierzynie, 78-540 Pomierzyn 10

  • MARCEL DUSZCZAK

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku, 89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8

  • JAKUB PLEWA

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku, 89-300 Wyrzysk, ul. Parkowa 8

 

 

KATEGORIA SZKOŁY PODSTAWOWE KLASY VII-VIII

Nagrody:

  • I miejsce – TADEUSZ BINIAK

Szkoła Podstawowa im. Józefa Noji w Pęckowie, 64-733 Drawsko, ul. Powstańców Wlkp. 1

  • II miejsce -MARIA LANDOWSKA

Szkoła Podstawowa im. Tony’ego Halika w Górznej, 77-400 Złotów, Górzna 22

  • III miejsce – MAJA WIŚNIEWSKA

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżąźnie Wielkim, 64-730 Wieleń, Dzierżążno Wielkie 24

Wyróżnienia:

  • MAJA ADAMCZYK

Szkoła Podstawowa w Człopie, 78-630 Człopa, ul. Plac Zwycięstwa 6

  • ALEKSANDRA WĘGRZYN

Szkoła Podstawowa w Człopie, 78-630 Człopa, ul. Plac Zwycięstwa 6

  • ZUZANNA KWILIŃSKA

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jastrowiu, 64-915 Jastrowie, ul. Kilińszczaków 18

  • KAJA SKULIMOWSKA

Szkoła Podstawowa w Człopie, 78-630 Człopa, ul. Plac Zwycięstwa 6

  • ZUZANNA GÓRSKA

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżu Wlkp., 64-761 Krzyż Wielkopolski, ul. Sienkiewicza 1

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp