Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Piła

Pomoc dla Amelki

Koleżanki i Koledzy,

organizowana jest zbiórka dla córki Kolegi z Braci Myśliwskiej.

Czasami nie trzeba wiele żeby pomóc. Każdy grosz na wagę złota.

 

https://pomagam.pl/9tyhkm?fbclid=IwAR1YuCym3kvzNkTFGc6LP81C3jQ2ngP8-hxRlQL_Ii6S60stV5CieF9a7Ro

,, Nasza córka Amelia ma 13 lat. Od urodzenia choruje na nerwiakowłókniakowatość – NF1. Jest to choroba genetyczna, która wymaga wielospecjalistycznego leczenia i wizyt u wielu lekarzy: neurologa, kardiologa, laryngologa, okulisty, ortopedy, psychologa. Głównym objawem tej choroby są guzy, które powstają na nerwach. Guzy te powiększając się uciskają na narządy wewnętrzne, powodując ich dysfunkcje. Amelia ma nerwiakowłókniaka splotowatego w okolicy skroniowej, który jest nieoperacyjny. Pojawił się również guz w jamie brzusznej w okolicy naczyń biodrowych.

 Nasza córka weszła w okres dojrzewania i choroba bardzo się zaostrzyła, guzy bardzo szybko rosną. Ratunkiem dla niej jest lek o nazwie Selumetynib (Koselugo). Po jego podaniu guzy zmniejszają się. Jednak jest on nierefundowany i bardzo drogi. Koszt trzymiesięcznej kuracji tym lekiem wynosi około 410 tysięcy złotych.  Nie jesteśmy w stanie samodzielnie zebrać takiej kwoty, a lek potrzebny jest natychmiast. Jesteśmy pod stałą kontrolą Kliniki Specjalistycznej w Bydgoszczy.

Bardzo prosimy o pomoc dla  naszego dziecka. ”

Darz Bór

Udostępnij
Twitter
WhatsApp

Aplikacja mobilna

Nasza aplikacja to doskonały towarzysz każdego miłośnika łowiectwa, który pragnie pozostać na bieżąco z najnowszymi treściami związanych stron.

Bądź na bieżąco z newsami 📱