Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Terminarz pracy Komisji Oceny trofeów samców zwierzyny płowej sarn rogaczy sezon 2022/23

TERMINARZ PRACY

KOMISJI OCENY TROFEÓW SAMCÓW ZWIERZYNY PŁOWEJ

SARN ROGACZY sezon 2022/23

 

 

Data oceny

 

Miejsce pracy Komisji,

Organizator,

godzina.

 

Koła łowieckie przedkładające trofea do oceny.

 

 

 

 

 

 

10.10.2022r.

poniedziałek

 

 

Nadleśnictwo Złotów

Al. P. J. Lenne 1

KŁ 18 „Bory Kujańskie”  Złotów

Godz. 10.00 – 12.00

 

4  „Kuropatwa” i  6 „Jeleń” Złotów

9  „Knieja” Krajenka

18 „Bory Kujańskie” Złotów

40 „Sęp” Piła obw. nr 19

229 „Żubr” Szczecinek

 

Sala OSP Białośliwie

KŁ16 „Bażant” Białośliwie

 

Godz. 13.00 – 15.00

14 „Dzik” Łobżenica, 15 „Bażant” Wyrzysk, 16 „Bażant” Białośliwie

54 „Knieja” Śmiłowo obw. nr 37, 39 „Hubertus” Dąbki, 55  „Odyniec” Brzostowo,

22 „Łoś” Potulice, 56 „Żubr” Nakło z siedzibą w Wyrzysku.

10 ,,Jeleń” Rościmin

 

 

 

 

11.10.2022r.

wtorek

 

 

 

Nadleśnictwo Lipka

Buczek Mały

1 „Daniel”  Lipka

Godz. 9.00 – 10.00

 

1 „Daniel” Lipka

45 „Myśliwiec” Biskupice

,,Świt” Warszawa

 

Nadleśnictwo Jastrowie

KŁ 2 „Wadera”  Okonek

Godz. 12.00 – 15.00

  2  „Łoś” Okonek

3  „Wadera” Okonek

5  „Odyniec” Jastrowie

47 „Brać Leśna” Jastrowie

60 „Jeleń” Okonek

 

 

 

 

12.10.2022r.

środa

Nadleśnictwo Mirosławiec

KŁ 8 „Wieniec”

Godz. 9.00 – 11.00

  8 „Wieniec” Mirosławiec

43 „Jodełka” Mirosławiec

52 „Rogacz” Rzeczyca

„Brzozówka” Warszawa

58 „Nemrod” Drawsko Pomorskie

 

Nadleśnictwo Wałcz

„Morzycówka”

KŁ 7 „Jeleń”  Wałcz

Godz. 13.00 – 15.00

  7 „Jeleń” Wałcz,

11 „Sokół” Wałcz,

49 „Diana” Szwecja,

60 „Oręż” Chude.

 

 

 

 

13.10.2022r.

czwartek

Nadleśnictwo Sarbia

KŁ 31 „Kruk” Czarnków

Godz. 8.00 – 9.00

24 „Jeleń” Ujście,

30 „Dzik” Czarnków obw. nr 68,

31 „Kruk” Czarnków

 

 

Nadleśnictwo Podanin

KŁ nr 19

„Ponowa” Margonin

Godz. 11.00 – 14.00

 

 

19 „Ponowa” Margonin

20 „Noteć” Chodzież obw. nr 46 i 50

23 „Ostoja” Chodzież

29 „Daniel” Podanin

34 „Szarak” Budzyń

 

 

 

14.10.2022r.

piątek

 

Ośrodek Wypoczynkowy

„Sosenka” Człopa

KŁ 13 „Żuraw”

Człopa

10.00 – 14.00

 

12 „Darz Bór” Mielęcin

13 „Żuraw” Człopa

46 „Ponowa” Piła Kalina obw. nr 233

51 „Róża”  Piła

„Nemrod” i  „Ostęp” Warszawa

Kujawskie KŁ nr 52 Inowrocław

 

 

 

 

 

 

 

18.10.2022r.

wtorek

 

 

 

 

 

 

Mieścisko  domek myśliwski

 

KŁ 58 „Odyniec”

Mieścisko

 

9.00 – 15.00

 

 

 

 

 

 

Godz. 9.00 – 10.30

26 „Zając” Wapno

27 „Darz Bór” Gołańcz

28 „Szarak” i 32 „Jeleń”  Wągrowiec

 

Godz. 11.00 – 12.30

33 „Cyranka” Wągrowiec

57 „Borsuk” Skoki

58 „Odyniec” Mieścisko

 

Godz. 13.00 – 15.00

7 „Przylesie” i 11 „Darzbór”  Poznań

16 „Dzik” i 19 „Łoś” Poznań,

34 „Jeleń” Swarzędz

59 „Olszyna” Runowo

65 „Wataha”

83 „Szarak”  i 87 „Drop” Poznań

 

 

 

 

 

 

 

 

19.10.2022r.

środa

 

Nadleśnictwo

Krzyż,

10 „Knieja”  Poznań.

Godz. 9.00 – 11.00

25 „Leśnik” Dzierżążno,

41 „Bażant” Wizany,

10 „Knieja” Poznań,

18 „Drop” Poznań,

31 „Kaczka” Poznań.

 

 

Nadleśnictwo

Trzcianka

KŁ 21 „Dzik”

Trzcianka

13.00 – 15.00

 

21 „Dzik” Trzcianka,

22 „Knieja” Trzcianka,

44 „Trop” Piła,

54 „Knieja” Śmiłowo obw. 64,

82 „Jeleń” Poznań,

339 „Sokół” Warszawa

 

 

 

 

 

 

 

21.10.2022r.

piątek

 

 

 

 

 

 

Zarząd Okręgowy PZŁ

Piła

Ul. Kalina 12 ,

 

KŁ 17 „Kaczor” Śmiłowo

Godz.  9.00 – 15.30

 

 

Godz. 9.00 – 12.00

10 „Hubert” Skórka,

40 „Sęp” obw. nr  47,                                          42 „Grandel” Piła obw. 31, 229,

46 „Ponowa” Piła obw. nr 43,

50 „Bóbr” Piła, obw. nr  24 i 42,

53 „Żubr” Piła

 

Godz. 12.00 – 14.00

17 „Kaczor” Śmiłowo obw. nr 41 i 204, 54 „Knieja” Śmiłowo obw. nr 37,

1„Hubert” Poznań,

„Batalion” Warszawa

 

 

 

 

 

24.10.2022r.

poniedziałek

 

Nadleśnictwo Krucz

KŁ 47 „Bielik”

Kruteczek

Godz.  9.00 – 14.00

Godz. 9.00 – 11.00

35 „Słonka” Goraj,

38 „Darz Bór” Połajewo,

48 „Bielik” Kruteczek,

26 „Leśnik” Poznań,

29 „Jaźwiec” Poznań

Godz. 11.00 – 13.00

30 „Dzik” Czarnków obw. nr 77,

36 „Puszcza” Potrzebowice,

37 „Puszcza Nadnotecka” Drawsko,

3 „Złota Kielnia” Poznań.

UWAGA !    Koła Łowieckie wyznaczone jako organizator, zapewnią obsługę przy przyjmowaniu trofeów oraz przy pracy Komisji Oceny w ilości 2 – 3 osób.  Trofea do oceny należy dostarczyć zbiorczo przez wyznaczoną osobę przez Zarząd Koła, każde trofeum należy na czaszce i żuchwie opisać ołówkiem, numerem kolejnym zgodnym z pozycją na arkuszu oceny prawidłowości odstrzału, łamanym przez nr obwodu łowieckiego np. 1/23.

Przed oceną należy dostarczyć Arkusz oceny prawidłowości odstrzału rogaczy pozyskanych w minionym sezonie, jednocześnie przypominamy o dostarczeniu arkuszy oceny z przeprowadzonych polowań dewizowych – komercyjnych.

 

Trofea należy dostarczyć w wyznaczonym terminie w  czasie pracy komisji  oceny trofeów.

 

 

 

Udostępnij
Twitter
WhatsApp